O nas

Winnica Veneda To rodzinne marzenie, które połączyło pasje trzech pokoleń. Prowadzone jest przez małżeństwo Izabelę i Cezarego oraz ich dzieci – Justynę i Michała. Jednakże bez wsparcia i pomocy dziadków – Ireny i Romana, to wszystko byłoby niemożliwe. 

Cezary

Cezary – „Głowa” rodziny, pełna szalonych i nieszablonowych pomysłów. Z zawodu chiropraktyk – specjalista od rehabilitacji zaburzeń kręgosłupa, jeden z najlepszych w Polsce. Z zamiłowania winiarz. Mieszkając przez wiele lat w winiarskich rejonach Kanady, zakochał się w tym stylu życia i „zaraził” resztę rodziny.

Izabela

Nasz rodzinny enolog. Analityczny i precyzyjny umysł Stomatologa wsparty studiami enologicznymi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie sprawia, że nasze wina tworzone są nie tylko z pasją i miłością, ale także zgodnie z najlepszą wiedzą na temat zdrowotnych, ekologicznych i prawnych aspektów profesjonalnej produkcji.

Justyna

Nasz rodzinny sommelier. Psycholog biznesu i transportu o wyjątkowym wyczuciu smaków i aromatów. Nikt, tak jak ona, nie opowie Wam o naszym winie oraz o profesjonalnej degustacji. Bardzo ambitna, miłośniczka zwierząt oraz tańca, wrażliwa, ale konkretna Pani Manager. To z nią załatwiacie większość spraw związanych z Venedą. 

Michał

Człowiek orkiestra. Dosłownie i w przenośni. Z zamiłowania i wykształcenia inżynier dźwięku, producent muzyczny, raper. W Venedzie zajmuje się prawie wszystkim. To dzięki niemu nasze winogrona dojrzewają w rytmie rapu, dając wino, które pozwala się wyluzować i nabrać dystansu do tego zwariowanego świata.

Irena i Roman

To nasi ukochani Dziadkowie. Bez ich wsparcia i pomocy, realizacja rodzinnego marzenia o winnicy byłaby niemożliwa. To dzięki ich benedyktyńskiej pracy przy ręcznym pieleniu i pielęgnacji winorośli nasza winnica prowadzona jest w zrównoważonym, ekologicznym duchu. To oni spędzają na polu najwięcej czasu a nasze winogrona pełne są słodyczy i aromatu dzięki ich pracy i miłości.